Przedmiot 311: Bridgeport VMC800/22 Vertical Machining Centre
Kończy się:
czwartek 23 maj 2013 15:30 PM BST
Pozostały czas:
Aukcja zakończona
Musisz się zalogować, aby móc licytować
Oferty: 14
Premia kupującego: 15%
Stawka VAT: 20%
Make: Bridgeport
Pełny opis działki
Bridgeport VMC800/22 Vertical Machining Centre with Heidenhain 426 Control, 1000 x 490mm Table, X = 800mm, Y = 510mm, Z = 500mm, 22 ATC. S/No. 21057 (06/1996)